O Firmie

BHZ INTER- TECH Sp. z o.o. od 1994 roku wdraża w przemyśle rozwiązania w dziedzinie klejenia i łączenia materiałów oraz od kilku lat rozwiązania w zakresie technik pakowania na końcu linii technologicznej wraz z kompletnymi rozwiązaniami opakowaniowych linii technologicznych.

 Jesteśmy producentem szerokiego zakresu polietylenowych folii opakowaniowych i termokurczliwych w tym wielowarstwowych z pełnym 6-cio kolorowym zestawem nadruków oraz specjalistycznych niskotopliwych folii kopolimerowych na bazie surowców EXXON Mobil typu EVA .

Stosowane są one w procesach przetwórstwa gumy przez największe firmy w branży motoryzacyjnej , przemyśle oponiarskim oraz u szeroko rozumianych odbiorców przemysłowych .

Niskotopliwe folie przemysłowe mają niską temperaturę rozpuszczania na poziomie 70 °C i są powszechnie używane w procesach produkcji mieszanek gumowych o niskich temperaturach przetwarzania .

 Oferujemy również: taśmy PP i PET do spinania ładunków paletowych, folię stretch do paletyzacji, taśmy pakowe o różnych nośnikach klejowych również z nadrukami oraz techniczne taśmy, folie i materiały samoprzylepne do ochronny powierzchni płaskich oraz materiałów, narzędzi i urządzeń do pakowania.

 Nasz dział wdrożeń jest do Waszej dyspozycji w zakresie doboru technologii pakowania i klejenia a Dział Logistyki poprzez własny transport i dobrą współpracę z firmami spedycyjnymi zapewnia sprawny i profesjonalny serwis na terenie całej Polski i krajów ościennych.